حریق انبار چوب قم کنترل شد؛ علت حادثه در دست بررسی است

علیرضا بابا احمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به اینکه ساعت 20:32 حادثه به آتش‌نشانی اعلام و نیروها ساعت 20:35 در محل حادثه حضور داشتند اظهار داشت: برای این عملیات 16 دستگاه فراخوان شده و 65 نیروی آتش‌نشان به محل حادثه اعزام شدند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی قم از کنترل حریق انبار چوب خبر داد و افزود: در حال حاضر جلوی سرایت آتش گرفته شده و نیروها مشغول لکه‌گیری وایمن‌سازی محل هستند.

وی با بیان اینکه 2 تن از شهروندان در این حادثه دچار مصدومیت جزئی دودزدگی شدند که با کمک عوامل اورژانس درمان شدند تصریح کرد: از همان دقایق اولیه اعزام، نیروهای آتش‌نشانی اقدام به تخلیه ساکنین و هیئت عزاداری حاضر مسجد کردند.

بابااحمدی با بیان اینکه عوامل اورژانس، حوادث برق و گاز، ناجا و راهور در صحنه حضور فعال داشتند خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه بدون تلفات جانی کنترل شد و معاون خدمات شهری شهرداری و مسئولان شهرداری در اتاق بحران همه در محل حضور دارند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی قم خاطرنشان کرد: هنوز علت قطعی حادثه مشخص نیست و نیروهای کارشناس آتش‌نشانی به محض بررسی نظر قطعی خود را اعلام می‌کنند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *