پذیرش تخلفات تحقیق و تفحص صندوق ذخیره فرهنگیان از سوی مسئولین صندوق و مدیرعامل بانک سرمایه

گروه سیاسی- جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکارنیوز با بیان اینکه برای تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان حدود چهار هزار سند و ورق مورد بررسی قرار گرفت، گفت: آخرین جلسه هیئت تحقیق و تفحص سه شنبه هفته گذشته برگزار شد که علاوه بر علی اصغر فانی وزیر سابق آموزش و پرورش که در دوران وزارت وی این تخلفات صورت گرفت، مسئولین فعلی وزارت آموزش و پرورش، مدیرعامل و مسئولین فعلی بانک سرمایه، هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان و برخی دیگر از مسئولین حضور داشتند.

وی افزود: در این جلسه مواردی از تخلفات ذکر و گزارش هیئت تحقیق و تفحص قرائت شد که برخی از آقایان به تخلفات صورت گرفته و جرائم انجام شده اشاره کرده و آنها را تائید کردند.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: در حال حاضر گزارش تحقیق و تفحص آماده شده و ما در تلاش هستیم تا خلاصه ای از گزارش را تهیه و برای قرائت در صحن مجلس تحویل هیئت رئیسه مجلس کنیم.

کوچکی نژاد با بیان اینکه هیئت بدور از هر گونه مسائل سیاسیف فقط کار کارشناسی انجام داد، افزود: گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در راستای مشکلات فرهنگیان عزیز بوده که امیدواریم با مشخص شدن نقایص موجود، مسئولین در جهت بهبود وضعیت اقدام کنند.

وی تصریح کرد: گزارش مذکور به احتمال زیاد در آبان ماه در صحن مجلس قرائت خواهد شد.

 

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *