پرچم آمریکا و اسرائیل در دانشگاه شهرکرد به آتش کشیده شد

  پرچم آمریکا و اسرائیل در دانشگاه شهرکرد به آتش کشیده شد به گزارش سیمین شارژ | شارژ همراه اول | شارژ ایرانسل به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو،  دانشجویان انقلابی دانشگاه شهرکرد در پاسخ لجن پراکنی‌های تکراری ترامپ رئیس جمهور امریکا و خروج وی از برجام تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند. این تجمع در مقابل مسجد این دانشگاه و با حضور پر شور جوانان و دانشجویان انقلابی همراه بود.

گفتنی است، دراین تجمع حجت الاسلام و صفی، مسئول نهاد نمایندگی، ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد، طی سختانی به تشریح ابعاد مختلف این تصمیم یک طرفه‌ی رییس جمهور دیوانه‌ی امریکا پرداختند.

حجت الاسلام صفی بیان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری بیان کرد: ما از همان اول هم به امریکا خوشبین نبودیم و از آغاز مذاکرات چنین روزی را پیش بینی می‌کردیم، برجام گرچه برای ما خسارت محض بود، اما بر کسانی که هنوز هم به جای تکیه به توان داخلی به فراسوی مرز‌ها چشم دوخته اند، حجت را تمام کرده است.

مسئول نهاد نمایندگی، ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد گفت: همچنین با یاداوری خباثت‌های فرانسه و روباه پیر و سایر کشور‌های اروپایی علیه ملت مظلوم ایران، افزود ما به هیچ وجه به این کشور‌ها هم اعتمادی نداریم و همانگونه که رهبر فرزانه‌ی انقلاب در دیدار اخیر خود فرمودند؛ اگر دولت می‌خواهد با این کشور‌ها مذاکره کند باید تضمین واقعی بگیرید.  

لازم به ذکر است، در ادامه  این برنامه دانشجویان با سر دادن شعار‌های ضد استکباری، پرچم امریکا و رژیم اشغال گر قدس را به آتش کشیدند.

پایان بخش این تجمع باشکوه، قرائت بیانیه پایانی تجمع کنندگان بود که در آن با یادآوری جنایت‌ها و خیانت‌های دولت‌های امریکا در این ۴۰ سال، به دولت مردان توصیه‌ اکید شد که به جای آن که چشم خود را به دستان کثیف کدخدای قلابی ببندند، چشم را بر ظرفیت‌ها و توان جوانان و متخصصان کشور باز کرده و با حمایت از تولید داخلی و ایجاد رونق اقتصادی، از مشکلات عدیده‌ مردم بکاهند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *